Ódor Tünde kiállításai az elmúlt 21 esztendőből

 

1996     Sámán és táltos jelképek a kortárs magyar képzőművészetben (különdíj) –

Balatonlelle, Kapoli Múzeum – csoportos

1997     Zuglói Képzőművészek – Budapest, Stefánia Galéria – csoportos

1998     Öt világrész sámánizmusa – Budapest – önálló

2000     A Nap szerelmese – Esztergom, Szabadidőközpont – önálló – megnyitotta: Pap Gábor

2001     Tejút – Esztergom, Szabadidőközpont – páros – megnyitotta: Mireisz László

2001     Tejút – Dobogókő, Hotel Pilis – páros (Ujvári Tiborral) – V. Javasünnep

2001     Tejút – Esztergom, Szabadidőközpont – páros (Ujvári Tiborral) – VI. Javasünnep

2002     Csillagút – Budapest, Eötvös József Gimnázium – önálló – VII. Javasünnep

2002     Napút – Esztergom, Öko-kert – önálló

2002     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2002     Átjáró – Dobogókő, Hotel Pilis – önálló – VIII. Javasünnep

2003     Teljesség felé – Visegrád, Galéria Kávéház – páros (Ujvári Tiborral)

2003     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2003     Csillagösvény – Esztergom, Féja Géza Ház – önálló – megnyitotta: Mireisz László

2003     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2004     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2005     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2005     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2007     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2007     Napkirály – Esztergom, Sugár Galéria – önálló – megnyitotta: Grandpierre Attila

2008     Napkirály – Kismaros, Teleház – önálló

2008     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2009     A Dunakanyar művészei – Kismaros, Sportcsarnok – csoportos – Málna Fesztivál

2010     VI. MROE Biennálé – Budapest, Magyar Kultúra Alapítvány Székháza – csoportos

2010     VI. MROE Biennálé – Hatvan, Moldvay Győző Galéria – csoportos

2011     Átírt világ – Budapest – Szent Imre Gimnázium – csoportos (VI. MROE Biennálé)

2011     Égi Húrokon – Budapest, Szent Imre Gimnázium – önálló – megnyitotta: Szalay József

2011     Átírt világ – Budapest, Magyar Kultúra Székháza – csoportos (MROE bp-i csoport)

2012     Hangulat – Budapest, WestEnd Irodaház, DunaPart Galéria – önálló

2012     Csillagösvény – Esztergom, Műv. Ház – páros (Grandpierre K.) – Múzeumok Éjszakája

2012     Hommage ’a NYOLCAK – Nyergesújfalu, Kernstok Villa – csoportos

2013     Nyári Tárlat – Budapest, TIT Stúdió – csoportos (MROE válogatás)

2014     Mester és tanítványai – Esztergom, Művelődési Ház – csoportos – Múzeumok Éjszakája

2014     Szintézis – Budapest, Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény – csoportos (MROE)

2014     Fény és Árnyék – Budapest, TIT Stúdió – csoportos (MROE) – Festészet Napja

2015     Kontrasztok – Budapest, Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény – csoportos (MROE) – Festészet Napja

2015     Napút – Pilisvörösvár, SzívVarázs Közösségi Tér – páros – Somlai Nikolett Rózsával

2016     Mesterek és Tanítványok, Budajenő – csoportos

2016     Napút – Esztergom, A Művelődés Háza – páros – Somlai Nikolett Rózsával – Múzeumok Éjszakája program

2016     Rejtély – Budapest, Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény – csoportos (MROE) – Festészet Napja

2017      Áramlás – Solymár, Apáczai Csere János Művelődési Ház – tanítványokkal együtt – Festészet Napja

2017     Metamorfózis – Budapest, Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény – csoportos (MROE) – Festészet Napja

A Napút Rajziskola tanítványainak kiállításai közül néhány:

 

Weboldal készítés: HUNIKORNIS